Yay Aşk ve İlişkiler iktidar gezegeni: Jüpiter

Eleman: Yangın

Sembol: Okçu

Yay, bilgelik ve bolluk gezegeni olan Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen bir işarettir. Yaylılar genellikle maceracı ve iyimserdir, bağımsızlıklarını severler ve yoğun bir yaşam sevgisine sahiptirler. Onlar yüksek hedefliyoruz, onların astrolojik sembolü Okçu gibi, ve onlar her şey mümkün olduğunu sağlam inananlar.

Bir yay bireysel değişikliği seviyor ve yeni şeyler yaşıyor, hangi bir yay kısıtlayıcı bir ilişki içinde bağlı olmak sevmez anlamına gelir. Bir yay kabul eder ve ilişki içinde kendi kişi kalması ihtiyacını kucaklayan bir ortak bulabilirseniz, o zaman son derece eğlenceli ve cömert ortağı ile dahil olmak olabilir. Fiziksel ve duygusal sevginin getirebileceği eğlenceyi ve zevki takdir ederler, ancak ilişki sıkıcı veya sıradan hale gelirse çoğu zaman ilgisini kaybederler. Onlar sınırsız enerjiye sahip, ve ideal bir ortak onların serbest wheeling doğa ile takip edebilirsiniz kişidir.

Bir yay için, çeşitlilik gerçekten hayatın baharatıdır ve herhangi bir rutine ilgi duymazlar. Onların kendi hayatlarına sahip olmalarına izin vermek istemeyen bir ortağa ilgi duymazlar. Kıskançlığın sahiplik kuralı olduğu bir ilişki ile ilgilenmeyecekler. Özgürlük, etkinlik ve heyecan bir yay söz konusu olduğunda bir ilişkide ideal özelliklerdir. Eğlenceli bir partner istiyorlar, seyahat ettikleri biri ile yeni şeyler tecrübe ederler. Onlar yeni olan keşfetmek zevk ve onlar dünyayı keşfedebilirsiniz kiminle bir ortak istiyorum.

Yay bir yangın elemanı olduğu için, genellikle Leo gibi diğer Yangın elemanı yıldız işaretleri ile başarılı ilişkiler geliştirecek. Onlar da İkizler gibi hava işaretleri ile uyumluluk bulabilirsiniz.