İlişki Güven:video-sohbet

 

Sağlıklı bir ilişkinin temeli güven. Birbirinize güvenmiyorsanız, ilişkide olan her şey bu güven eksikliği ile lekelenecektir. Güvensizlik seviyeleri hafif şüphe, aşırı güvensizlik ve güvensizlik arasında değişebilir. Belki eşiniz sizi aldatıyor endişe? Belki onlar seni seviyorum derken o gerçekten anlamına şüphe? Eşiniz o bir şey yapacağını söylüyor belki, onlar aslında olacak şüphe? Bir ilişkide güvensizlik düzeyi ne olursa olsun, her zaman tamamen birbirlerine olan sevginizi kucaklayan bir handikap olduğunu, ve her ikisi de olabilir gibi yerine olmak durur.

İlişki Güven

İyi haber, bir ilişkide güven oluşturmak için birkaç denenmiş ve gerçek yollar olmasıdır:

1. Çaba gerektireceğini kabul edin.

İlişkiler karmaşıktır ve güven oluşturmak her birinizden aktif çaba gösterecektir. Birinizin diğerine güvenini kaybetmesine neden olan temel sorunlar olabilir ve altta yatan sorunları çözmek kolay olmayabilir. Unutmayın: hızlı bir düzeltme diye bir şey yoktur. İlişki ancak sizin için önemli ise, o zaman hiç şüphesiz ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.

2. Açık ve dürüst iletişim var.

Güvenen bir ilişkide, iletişim en önemli rolü oynar. Açıkça ve dürüstçe erkek arkadaşı veya kız arkadaşı, güzelleşmek ile güven ve sevgi ile iletişim kurmak mümkün iseniz. Bir karı koca bir şey geri tutmak gerek kalmadan birlikte konuşabilirsiniz, o zaman güvensizlik gerek olacaktır. İletişim gerçekten güvenen bir ilişkinin en önemli parçasıdır.

3. Kendin ol.

Bazen biz ortağımız onları kabul edeceğini güvenmiyorum çünkü kendimizi bir kısmını gizlemek için cazip olabilir. Sevilen birinden kabul etme korkusu aslında sevenler arasında bir duvar inşa edebilir ve çok önemli bir soruna dönüşebilir. Eşinizin sizi kim olduğunuz için kabul edip seveceğine ve aynı zamanda onları kim oldukları için kabul etmeye ve sevmeye istekli olacağına güvenin.

4. Umurunda olduğunu göster.

Bunun senin için anlamını nasıl eşiniz biliyor emin olun. Sadece kelimeleri söylemek yeterli değil; eylemlerinizin içlerindeki gerçeği yansıttığından emin olmanız gerekir. Onları seviyorum, ama aynı zamanda ifade, touch, sabırlı ve anlayışlı doğa ve düşünceler ile sevgi ifade eden, seviyorsan söyle. Ne zaman aşk kelimeleri konuşmak emin olun, siz de tüm ruh ve beden ile onları kucaklayarak onları doğru yapmak.

5. Bugünü yaşıyorlar.

Bu geçmişin gitmesine izin gerektiği anlamına gelir. Çoğu insan güven ihanet nerede ilişkileri vardı. Mevcut ortağınızla tekrar eden böyle bir durum hakkında endişelenmek kolay olabilir. Ancak ne var. bkz: farklı ise, bunu memnuniyetle kabul eder. Eğer önceki bir ilişki sağlıklı değildi aynı ise, o zaman eşiniz ile sorunu çözmek gerekir, ama şimdiki zaman var, daha doğrusu geçmişte bu sorunu çözmek için çalışırken daha o sorunu çözmek emin olabilirsiniz.

6. Affetmek.

Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Aşk bir ilişki ya da evlilik yapılan hatalar durmayacak, ve hatalar yapıldığında, o zor birbirlerine güvenmek yapabilirsiniz. Hepimiz pişman şeyler yapmak kabul, hatta sevgi dolu bir ilişki içinde. Her ikisi de bu tür hatalar mümkün olduğunca minimize emin birlikte çalışmaya istekli iseniz, o zaman taşımak gerekir. Sadece ilk bağışlayıcı tarafından bir başka yeniden inşa edilecek başlar güvenebilirsiniz.

Güven, bir ilişki kurmanın en önemli yollarından biridir.