İlişki Break up:video-sohbet

 

İyi bir ilişki hayatınızı her şekilde şaşırtıcı hale getirebilir. Eğer bir ilişki içinde olan kişi bu dünyada koymak için nedeni sanki sık sık görünüyor. Ne yazık ki, bu durumun kapak tarafı bir ilişki dağılmasından geçmesi olmasıdır, düşünce o dünya çevrenizdeki aşağı düşüyor gibi hissedebilirsiniz. Onlardan ayrılıp ayrılmadığınız ya da sizden ayrılıp ayrılmadığınız ya da ikiniz de birbirinizden ayrılıp ayrılmadığınız önemli değil, asla kolay olmayacak. Bir ayrılık biraz daha katlanılabilir olsa yapacak yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

1. Mutluluğu hak ettiğini biliyorum.

Hiç fantastik olduğunu şüphe etmeyin, ve şans senin kadar şaşırtıcı biriyle olmak isterdim ortakları bol olduğunu! Hiç kendinizi şüphe başlarsanız, biraz zaman ayırın ve yazmak 10 eğer inanılmaz bir ortak neden nedenleri. Eğer sorun varsa, listede size yardımcı olmak için güvendiğiniz bir arkadaş olsun.

2. Tekrar aşk olacağını unutmayın.

Eğer dağılmasından önce son ilişkide olduğu gibi şaşırtıcı hissettirebilir bir ilişki asla sanki hissedebilirsiniz, ama denemek ve sansasyonel hissettirecek orada birisi olacağını akılda tutmak önemlidir.

3. Kendine iyileşmek için zaman ver.

Bir ilişki dağılmasından sonra üzgün olmak normaldir. Acıyı aşmak için kendinize zaman verin, ama sonra devam edin. Bir süre için oldukça rahatsız hissedebilirsiniz, ama dağılmasından ile uzlaşmak kez, yeni birini aramak için zamanı.

4. Odaklanmak için başka şeyler bulun.

Bazen bir dağılmasından sonra bir süre için başka bir şey içine dikkatinizi koymak için yardımcı olur. Arkadaşlarımla vakit geçirmek. Salsa dansını al. Spor salonuna git. Başka bir dil öğrenin. Saç stilini değiştir. Eğer ilişkiden kurtarmak yardımcı olabilir bir süre aklını almak yardımcı olan bir şey kırmak.

5. Bittiğini kabul et.

Bir dağılmasından sonra yapabileceğiniz en büyük hatalardan biri tekrar bir araya alabilirsiniz kendinize söylemektir. Hepimiz belki ayrılık sadece geçici olduğunu kendimize anlatmaya çalışacağım, ama bir noktada bunun bittiğini kabul etmek gerekir. İlişkiyi bırak. Hayatınızın o kısmının geçmişte olduğunu kabul ettikten sonra, gerçekten ayrıldınız, geleceğe bakmaya başlayabilirsiniz.

6. Bir dahaki sefere ne istediğini biliyorum.

Bir klişe gibi geldiğini biliyorum, ancak bu ilişki dağılmasından bir şeyler öğrenmeye çalışın, böylece bir sonraki ilişkiniz daha da iyi olabilir. Bir dahaki sefere bir ilişkide ne istediğinizden emin olun. Eğer ilişkiye daha kararlı olmak isteyen birini istiyor musunuz? Daha kolay giden birine ihtiyacın var mı? Hayatta aynı hedefleri ve değerleri paylaşan birine ihtiyacınız var mı? Bir ilişkide ne istediğinize karar vermek, onu almanın ilk adımıdır.

7. Yeni biriyle tanış.

Açıkçası düz bir ilişki ayrıldıktan sonra başka bir ilişki içine atlamak istemiyorum, ama kesinlikle sonunda bir dağılmasından kurtarmak için en iyi yoldur. Eğer bir dağılmasından üzerinden yardımcı olmak için yeni bir ilişki gibi bir şey yoktur.