İlişki Break Up Tavsiye :video-sohbet

Erkek arkadaşınızdan, kız arkadaşınızdan veya partnerinizden bir mola, herkesin gitmek istediği bir şey değildir. Hepimiz birlikte olduğumuz kişinin hayatımızın sonsuza dek sevgisi olacağını umuyoruz. Kimsenin mükemmel olmadığını itiraf etmek ve eşinizin yaptığı birkaç rahatsız edici şey olacağını kabul etmek kolay görünse de, bazen iki kişi arasındaki farklar aşılmaz.

İlişki Break Up Tavsiye

İlişkide nerede durduğunuzdan emin değilseniz, okumak isteyebilirsiniz « “sorunlu İlişkiler” ve kendinizi bulduğunuz durum gibi görünüp görünmediğini görün.
Zaten ayrıldıysanız, şunları okumalısınız «” bir aradan nasıl geçilir»

İlişkilerde, bazı şeyler diğerlerinden daha önemlidir. Diş macunu Kapalı kap bırakarak eşiniz örneğin çok küçük bir sorundur. Açıkçası böyle bir şeyden ayrılmak biraz aşırı olurdu. Diğer konular oLsa çok önemli olabilir. Aşağıdaki durumlardan herhangi biri tekrarlayan sorunlar haline gelirse, o zaman kesiliyor ve yeniden başlayan tek çözüm olabilir.

1. Artık iletişim kuramıyorsun.

Bir klişe gibi gelebilir, ancak iletişim herhangi bir ilişkinin en önemli parçasıdır. Gerçekten öyle. Sürece birbirlerine açıkça ve dürüstçe konuşmak gibi, o zaman ikiniz arasında gelip herhangi bir sorunları çözmek mümkün olacak. Eğer iletişim kuramıyorsanız, o zaman küçük sorunlar daha büyük ve daha büyük olacak ve ilişki bir taşlama durma noktasına gelecektir. Bunu tamir edemezsen, kesinlikle gitme zamanı.

2. İlişkiden hoşlanmıyorsun.

Bir ilişki iyi başlayabilirsiniz, ama sonra senin istiyor, arzuları, umutlar ve zaman geçtikçe hayalleri değiştirmek. Bu tamamen sorun değil. O yanlış bir şey yoktur. İnsanların zaman geçtikçe büyümesi doğaldır ve büyüdükçe bazen değişirler. Eğer bir ilişki içinde kendinizi bulursanız artık zevk değil, o zaman bırakmak Tamam. İlişki artık istediğiniz ve ihtiyacınız olan şey değilse, hiç biriyle kalmayın. Gitmesine izin verin. Orada sizin için daha iyi ve daha tatmin edici bir ilişki olacak, ve onlar için daha iyi bir tane de.

3. Saygı gitti.

Bu yavaş yavaş veya göz açıp kapayıncaya kadar olabilir. Bir ilişki güçlü kalmak için saygı hayati önem taşımaktadır. Eğer hayal kırıklığına veya eşiniz hayal kırıklığına, ve artık onlara saygı olamaz, o zaman ilişki tahammül edemez. Eşiniz size saygı kaybederse aynı durumdur.   Birbirlerine saygı duymayan bir çift hiç de bir çift değildir.

4. Ortağın seni aldatıyor.

Kimse bu kadar ilişkilerini saygısızlık biriyle olmalıdır. Sadakat ve sadakat güçlü bir ilişkide güven ve saygı ile bağlantılıdır. Eşinizin sadık kalması için yeterince önemli değilseniz, ilişki olması gereken şey değildir.

5. Artık birbirinizi çekici bulmuyorsunuz.

Hepimiz görünüyor bir ilişkide en önemli şey olmadığını biliyoruz, ancak fiziksel cazibe bazı düzeyde bir zorunluluktur; aksi takdirde sadece arkadaş olmak daha iyidir. Eğer ne değişti çalışabilir, eğer birbirlerine çekici olmak için kullanılan, ama daha fazla değil, bakın. Günün sonunda, eğer fiziksel yakınlık bazı düzeyde ilgilenmiyor, o zaman belki arkadaş olmalı, yerine severler daha.

Bu liste elbette kapsamlı olmaktan uzaktır. Eşiniz bu liste kapsamında değil yaptığı şeyler olabilir. Sorunlu İlişkiler makalesinde başka örnekler var.
Ancak şeyleri dikkatlice düşünmek önemlidir. Bir ilişki sona sahip daha kötü bir şey yoktur, ve sonra bunu kaydedilmiş olabilir merak. İlişkinin kurtarmaya değer olduğuna karar verirseniz, «bir ilişki nasıl kaydedilir»okuyun.

Eğer ilişki olsa gitmesine izin zamanı olduğunu biliyorsanız, «kırmak için nasıl ” okumalısınız.