Yerel kadınlar nasıl bulunur, tanışılır ve tarihlendirilir

Bu, aradığınız yerel kadınların nasıl bulunacağı, buluşacağı ve tarihlendirileceğine dair nihai rehberdir.
Kendine güven ya da özgüven hakkında bazı teorik teknikler, yerel kadınları bulmak için bu rehberde neyi öğreneceğiniz, başka bir deyişle saf teknikler olarak anlatacağım, başka bir deyişle: Nasıl Yapılır.
Yerel kadınlarla tanışmanın ve buluşmanın ilk ayağı ile başlayalım: onları bulmak.

Yerel kadınları nerede buluyorsun?

Bu çok kolay ve basit görünse de, gerçek şu ki, yerel kadınları bulmak ve tanışmak çok zor ve zor.
Karşılaştığınız ilk zorluk, bulacağınız ve buluşacağınız yerel kadınların çoğunun sizin için uygun olmadığı, ya çok genç / yaşlı, çirkin veya zaten bir ilişki içinde oldukları! Bu, sizi çok az seçenekle bırakacaktır, ancak size anlatacağım püf noktalarını uygularsanız, bölgenizdeki diğer tüm erkekleri geçip istediğiniz tüm yerel kadınlarla tanışacaksınız.

Çoğu bekar yerel kadın, çoğu erkeğin haberi olmayan belli yerlere takılacaklar.
Bu yüzden, yerel kadınları bulmak için ilk yer yerel süpermarketler ve kitapçılar.
Burada alışveriş merkezleri ve diğer büyük alışveriş yerleri hakkında konuşmuyorum, burada bahsettiğim şey mahallenizde bulacağınız küçük süpermarketler.

Ne yazık ki, çoğu erkek bu yerleri ihmal eder, çünkü orada hiçbir zaman çok fazla kadın bulamayacaklar, ama benim deneyimlerime ve binlerce erkeğe göre, yerel kadınlar bu yerlerden alışveriş yapacak Yerel süpermarketler de biraz daha etrafta dolanırsa, çok ilginç yerel kadınları bulacaksınız.
İlk başta, oradaki kadınları fark edeceksiniz ve sık sık alışveriş yaparken, bazılarını sık sık görecek ve bana güveneceksiniz, sizi görecekler ve sizi sık sık gördüklerinde etrafınızda kendilerini rahat hissedecekler.
Bu, onlarla konuşmaya başlamak için harika bir fırsat ve bunu yapmanın en iyi yolu, onlardan yardım istemek.

Çoğu kadın tanıdık bir yüze asla hayır demez.

Yerel kadınları bulmak için ikinci yer benzin istasyonu.
Bu fikri çok garip bulmanız gerektiğine eminim, ama gerçek şu ki, yerel kadınların bir arabası olacak ve bu arabanın gaza ihtiyacı var!

Bu, yerel kadınları bulmak için altın bir fırsat olabilir çünkü bu kadınların benzin istasyonlarına gitmeleri ve arabalarını sürdürebilmeleri şarttır.
Yine, onlarla konuşmak çok basit, onlardan tavsiye isteyin ve size memnuniyetle yardımcı olacaklar.
Yerel kadınları bulmak için üçüncü yer sosyal toplantılar.

Yerel kadınları bulmak ve tanışmak için en sevdiğim yerlerden biri burası. Bundan sonra, hiçbir sosyal toplantıyı kaçırmayın ve sosyal toplantıyla topluluğunuzun düzenlediği, mangal, siyasi etkinlikler veya sadece komşuların düğün ya da doğum günü olduğu herhangi bir şeyi kastediyorum.
Yerel kadınları bulmak için dördüncü sırada yerel barlar ve kulüpler var.
Bunlar, bölgenizdeki yerel kadınları bulmak ve buluşturmak için en yaygın yerlerden biridir, ancak başlangıç ​​seviyesindeyseniz, çok fazla rekabet etme eğiliminde oldukları ve çoğu kadın için erkeklerin kendilerine yaklaşmasını beklediği için onları önermiyorum Böylece kendilerini kraliçe olarak görüyorlar! Başka bir deyişle, onlar ulaşılamaz.

Yine de, ne yaptığınızı biliyorsanız, yerel kadınlarla tanışmak için harika bir yer.

Yerel kadınları bulmak için beşinci sırada internet var.
Gerçek hayatta kaç kadının son derece zor olduğunu hayal edemezsiniz, ancak İnternet üzerinden profilini paylaşıyor ve sürekli Bay Hakkı arıyorlar.
İnternette yerel kadınlarla tanışmanın en iyi yolu Facebook’u kullanmak. Sadece içinde bulunduğunuz bölgeyle ilgili hızlı bir arama yapın ve eklemek için profillerle dolup taşacaksınız!
Yerel kadınlarla interneti kullanarak tanışmak, onlara bir arkadaş davetiyesi göndermek ve bu konuda yeni olduğunuzu ve birisinin size etrafı gezdirmek istediğini, bana güvenmek, bu bir yalan olsa bile … birçok kadın ilgisini çekecek ve size komşuyu göstererek yardım teklif etmek isteyecek.
Şimdi yerel kadınlara yaklaşmanın ve tanışmanın en iyi yollarından bazılarından bahsedelim.
Kadınlara yaklaşmak çok korkutucu olabilir, ancak size söyleyeceğim teknikleri uygularsanız, bu çok kolay ve basit bir süreç olacak.

İlk önemli şey, düzenli olmanız gerektiğidir.
Kadınlar berbat görünen erkekler tarafından yaklaşılmaktan nefret eder, bu yüzden dışarı çıkmadan önce daima güzel kıyafetler giyin, ayakkabılarınızı cilalayın, güzel kolonyalar giyin, dişlerinizi fırçalayın ve tırnaklarınızı ve yüz saçlarınızı temizleyin.

Kadınlar tarafından reddedilme ihtimalinizi bu şekilde artırıyorsunuz.
Şimdi size kadınlara yaklaşmanın harika bir yolunu anlatayım.
Yaklaşmak istediğiniz bir kadın gördüğünüzde, ne yaptığını ya da onunla ne taşıdığını anlamaya çalışın; örneğin, sebzelere bakan süpermarkette, kendinden emin bir gülüşe sahip olun, ona gidin ve ona nasıl Belirli bir sebze türünü pişirmek için, onu biraz dinle ve sonra ona söyler “teşekkür ederim” ve git!
Kadınlarda entrika yaratır ve bana güvenirsiniz; entrika onlar için çok çekici.
Hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam et, sonra tekrar onunla çarpıştığında, tekrar onunla çarpışmalısın, gülümse ve sana verdiği tavsiyeyi yorumla.
Size kişisel deneyimimden bir örnek vereceğim:

Bir keresinde süpermarkette köpeklerin yemeklerine bakan muhteşem bir kadın gördüğümde bulundum. Ona yaklaştım ve merhaba ya da merhaba demedim, sadece köpeğimin son zamanlarda bağırsak sorunları yaşadığını ve ona hangi yemeği vermem gerektiği konusunda tavsiyeye ihtiyacım olduğunu söyledim.
İlk başta, bana emin olmadığını söyledi, bu yüzden ona köpeğini sordum, o zaman bana anlatmaya başladığını ve onu nasıl beslediğini sordum.

Teşekkür ederim dedim ve gittim, sonra ona çarptığımda ona gülümsedi ve “merhaba veterinere” dedim.
Sadece gülümsedi ve ona kartımı verdim ve telefon numarasını ve e-posta adresini yazmasını istedim. O yaptı.
Bu sadece küçük bir örnek, umarım yerel kadınlarla nasıl buluşacağınız ve tanışacağınız konusunda net bir fikriniz vardır.