Net Bağlantı Sorunları

Web, birçoğumuz tarafından, yaşam tarzlarımızdaki bireyler hakkında bilgi edinmenin uygun bir yolu olarak kullanıldığından, fark etmediğimiz insanları, her gün aramıyoruz. Fakülte arkadaşın karıştı! Seçtiğiniz akraba ülke çapında taşınıyor! Bir keresinde partisinde yaptığın, karnını sayfa fotoğrafında çürüten bir kadın nişanlısı duvarına yazmış! Çevrimiçi kıskançlık adı verilen yeşil gözlü yaratığa girin. Şu anki sevginizle başa çıkmadan önce kurduğunuz birisine mesaj göndermek, sayfayı bir duvar direğinde kendi önemli diğeriyle analiz etmek, güvensiz bir enstantaneye saplanmak, ancak bunların hiçbirini sorgulamak değil – bunların birçoğu tank etkileşimleri.

Akla yatkın olanın sadece internet olduğunu düşünmelisiniz – bir insanın romantizminde bu kadar çok sorunu kesinlikle tetikledi mi?

Net tarafından kıskançlıkla bağlantıya, Yunan Sohbet Odası’nı başkalarıyla konuşmak için kullananlar için de sorun teşkil edebilecek olan bağlantılarda benzersiz eklemeler yapılmıştır. Çevrimiçi olan flörtler, örneğin, gözlemlediğiniz zaman, eşinizin arkadaş listesinde kaç erkek olduğunu boşanmayı etkiler. Bu gerçekten yaygın bir tema. Çiftler, eskiyle yeniden bağlantı kuran bir partiden, en azından bir kişiye çevrimiçi bağlantıdan hiç bahsetmeden, her şey için mücadele etmeye giriyorlar. Ve bu sorunlar önceden var olan sorunlarla ilişkilere sınırsızdır. Myspace tarafından sadık etkileşimlere birçok konu sunulmuştur.

Çevrimiçi olarak kendi ortağınızdan gizleyebileceğinize ve bu davranışın kışkırtmaya neden olabileceği kıskançlığına yaklaşmadan önce, ilk önce eşit derecede rahat yayıldığınız şey hakkında konuşmanız önerilir. Bunu yaşamanız gerekir, çünkü biriniz çatılardaki interneti eşdeğerde ne kadar sevdiğinizden başka birisini ima etmediğinizi yapmak istiyor. Öte yandan, eğer biriniz sitenizdeki ortaklığa atıfta bulunmazsa, bir diğeri nedenini düşünmeye başlayabilir.

Yalnız değilsiniz, her seferinde kendinizi biraz kızdırırsanız, eşinizin eşiyle birlikte üyeliğinize eşlik ettiğini kanıtlarsınız. Aynı damar içinde, erkek arkadaşınız, sadece bazı Black Dating Sites veya bazı Suriye Sohbetlerinde çevrimiçi bir randevu olsa bile, ondan hemen önce çıktığınız bir beyefendiye sahip olmayı düşünmüyorsanız, şoke olmamalısınız. Bazı durumlarda, mevcut arkadaşlarınızla – geçmişiniz varsa güvende ve bu şekilde kalacaksınız. Seksi açıklamalar veya yanlış iletişim göndererek ancak bazen insanlar aline çapraz geçiş yapabilir. Eğer bu kişi muhtemelen siz veya eşiniz için kırmızı bayrak ise, onları kendi arkadaş numaranızdan çıkarmak zaman ve enerji olabilir veya konuyla doğrudan yüzleşmeniz gerekebilir.

Arkadaşınızı kararın bir parçası haline getirin. Ne kadar çok anarsadıkça o kadar iyidir. Çiftin bu arkadaşlar hakkında tanıması gerekiyor. Arkadaşlık için açıklanamayan bir gariplik olduğu kesinlikle inkar edilemez bir gerçektir, ancak bazı durumlarda bu gereklidir. Ayrıca, nasıl olsa, eski sevgilinizin ne düşündüğü ile hastayı durdurmanın da zamanı gelmiştir.

Çiftler yoldaşların sayfasında kendilerini rahatsız eden bir yazı gördüklerinde, sadece gitmesine izin vermemeliler. En zorlu olanı, anlayamadığınız ve hissedebildiğiniz iki rastgele paragraf üzerinde yoğunlaştığını düşünmemek. Makalelerle ilgili olarak bilgi istemekle değil, ortaklığı korumak istiyorlar ya da saçma ya da delilik olarak görülme şansı bulamayacaklar, ancak durum asla çözülemedi. İhtiyaç duydukları güvene sahip değiller. Mesele şu ki hileler eğlenceli değil; normalde standart bireyleri birbirine dayandırırlar ve amatör özel araştırmacılara dönüştürürler. Ancak asıl ipucu basittir – eşinizin karar vermesini istemediğiniz çevrimiçi bir şey yapmamanız gerekir.