Kadınların erkeklerde çekici buldukları sekiz şey

Kadınların çoğu kadınlarla başarılı olamıyor, çünkü kadınların erkeklerde çekici bulduğu şeyleri bilmiyorlar!
Bu yazı size kadınların erkeklerde en çekici buldukları en önemli sekiz şeyden ve onları alabilmek için yapmanız gerekenlerden bahsedecek.

Kadınların erkeklerde çekici bulduğu ilk şey uzun boylu olmak.

Bir kadın ne zaman bir erkeğe göz kulak olursa olsun, ilk fark edeceği ilk şey onun yüksekliğidir, bu kadınlarda tamamen içgüdüseldir, çünkü uzun boylu erkekler kendilerini güvende ve korumalı hissettirecek, ayrıca kadınsı hissetmelerini sağlayacaktır.
Bu, bir erkeği kadınlar için çekici yapan en önemli şeylerden biridir.

Ne kadar uzun?

Avrupalı ​​kadınlar için; Uzun boylu ve çekici bir adam 175 ila 220 cm arasındadır!
Yeterince uzun değilse, endişelenmeyin, boyunuzu yükseltmenin bazı şaşırtıcı yolları var.
Bunlar arasında yükseklik arttırıcı ayakkabılar, 5 cm yüksekliğe kadar eklenebilirler.
Kadınların erkeklere güven duydukları ikinci şey.
Bu çok zor bir özellik çünkü sorulduğunda kadınlar ne demek istediklerini güvenle açıklayamıyor; sadece çekici erkeklerde olduğunu biliyorlar!

Bunu başarmak için kadınlara% 100 daha nasıl güvende olacağınızı anlatacağım; Kendine güvenen bir beden dili edinmeye başlaman gerekir.

Ne zaman kadınlar ile olursanız olun, gözlerinin içine bakın, fazla gülümsemeyin, fazla konuşmayın ve yürüyün ve biraz daha yavaş hareket edin.

Bu kadar; Kendine güvenen adam olduğunu iletmek için tek ihtiyacın olan bu.
Kadınların erkeklerde çekici bulduğu üçüncü şey erkek gibi görünüyor.
Seksenli ve doksanlı yıllarda, çoğu erkek kadınsı ve zarif görünmenin kadınlara çekici geldiğine inanıyordu, bu yüzden filmlerde bazı erkeklerin ağladığını ve daha sonra kadınların kendilerini çektiğini görebiliyordunuz!
Peki, gerçekte, bu doğru değil!

Kadınlar, erkek gibi görünen erkeklerden, sert ve güçlü görünen erkeklerden etkilenir.

Ne kadar kaslı ve erkeksi görünüyorsanız, o kadar çok kadın sizi cezbedecek.
Bu yüzden kadınlar çok fazla gülmeyen erkeklerden çok etkileniyorlar, çünkü bir erkek gülümsediğinde daha zayıf görünecek!

Bir erkekte dördüncü çekici şey, harika bir mizah anlayışına sahip olmaktır.
Bu, kadınların erkeklerde bulabileceği en çekici şey. Bunun nedeni, kadınların her zaman sıkılmasından, her zaman onları eğlendirecek ve iyi vakit geçirmelerini sağlayacak birini arıyorlar.
Ne yazık ki, çoğu erkek de çok sıkılıyor ve sıkılıyor! Kadınları nasıl güldürmeyi ve onları eğlendirmeyi öğrenerek, sadece kendilerini çekici göstereceklerini değil, aynı zamanda onlarla her zaman büyük bir başarı elde edeceksin.

Ne yazık ki, kadınlarla eğlenceli olmayı öğrenmek pratik yapıyor. Harika bir mizah anlayışına sahip olmanın ve kadınları eğlendirmenin en iyi yolu, komik adamlarla dolaşmaya başlamak ve komik edebiyatı okumaya ve dinlemeye başlamaktır.

Kadınların erkeklerde çekici bulduğu beşinci şey güzel kıyafetler ve ayakkabılar giymektir.
Bunu daha önce de açıklamıştım, tasarımcı kıyafet ve ayakkabı giyen erkekler gibi kadınlar.
Çoğu erkek bu düşünceye inanmayacak, çünkü kadınlara kişiliğe görünüşlerden daha fazla değer verdiği öğretildi, ama gerçek şu ki kadınların her ikisine de değer veriyor, ve eğer onlardan birinden mahrum kalırsanız, basitçe onlar için işe yaramaz olacaksınız.

Sana tavsiyem, kıyafetlerine iyi bakmaya başlamak ve sadece güzel ve harika kıyafetler satın almak.

Şimdi, size ayakkabılardan biraz bahsedeyim.
Erkeklerin çoğu, ayakkabıların gerçekten o kadar önemli olmadığını düşünür, ama benim deneyimlerime göre ve kadınların bana söylediklerine göre, harika ayakkabılara sahip olmak sadece harika görünümlü bir erkek olmanın eş anlamlısı değil, aynı zamanda yaşamınızı kontrol etmenin eş anlamlısıdır.
Çünkü sonuçta, dışarı çıkmadan önce harika ayakkabılar giyecek ve giyecek bir erkek kesinlikle bilmeye değer bir erkek.

Ve güven bana, kadınlar kontrolündeki erkekleri sever.
Altıncı şeyin sınırları var.

Sınırların ne olduğunu biliyor musun?

Sınırlar sizin sınırlarınızdır, sınırlar bir kadından hoş görmeyeceğiniz şeyleri belirtir.
Birçok erkek, bir kadının kendilerine zarar vermesini veya saygısızlık etmesini veya onlara karşı acımasız olmasını engellerse kadının sinirleneceğini ve onları terk edeceğini düşünür!
Bu doğru değil, kadınlar güçlü sınırları olan erkekleri seviyorlar ve sınırlarınızın gerçek mi yoksa sadece süslemeler mi olduğunu görmek için sizi test edecekler!

Bir kalem ve kağıt alın ve kadınların size yapmalarını istemediğiniz şeyleri düşünmeye başlayın, ardından kadınların bu şeyleri size yapmalarını engellemek için kendinize saygı duymaya başlayın.
Bu, sadece kadınlar için çekici olmayan aynı zamanda kendinize olan saygınızı ve kendinize olan saygınızı artıracak güçlü sınırlar geliştiririz.

Kadınların erkeklerde çekici bulduğu yedinci şey, güzel kokuyor.
Kadınların sadece kişiliğinizle ilgilendiğini düşünüyorsanız, onlarla kesinlikle çok az başarı elde edersiniz.
Kötü görünen bazı erkekler kadınlarla sonuçlansa da, bu, görünüşlerini ihmal etmeniz gerektiği anlamına gelmez, aslında bu çocuklar görünüşleri hakkında birazcık önemsemeye başlarsa, çoğalırlar. Binlerce kadını ile başarılarını ly!

Görünüş kadınlar için bu kadar önemlidir ve odaklanmanız gereken en önemli şeylerden biri kokunuzdur.
Kişiliğiniz ve hijyeniniz hakkında çok şey anlatacak ve aynı zamanda cinsel isteklerinizin çok güçlü bir göstergesi.

Kendinize iyi bakıp hoş kokuyorsanız, cinsel olarak farkında olduğunuzu ve eşinizi tatmin edebileceğinizi gösterir.

İnan bana, bu çok garip gelebilir, ama gerçek bu, sadece varolan tüm harika romantik erkekleri ve sevgilileri düşün, kokuları ve görünüşleri hakkında çok önemsiyorlardı.

  • Ve kadınların erkeklerde çekici bulduğu sekizinci şeyin hedefleri var.
  • Bu kesinlikle kadınların erkeklerde arzu ettiği ve arzu ettiği en çekici ikinci şey.
  • Bu özelliğin kadınlar için açık olamayacağını düşünebilirsiniz, ancak gerçek şu ki, kadınlar yaşamınızda özlem ve hedeflere sahip olup olmadığınızı veya ne yaptığınız hakkında ipucu bilmiyorsanız, hızlı bir şekilde tespit edeceklerdir!

Bizim için, iyi görünen göğüsleri olan ve hoş görünen kadınlar bizim için çok çekicidir, ama kadınlar için, çok iyi görünen, sağlıklı bir özgüvene ve kişiliğe sahip olan ve hayatlarında bir şeyler başaran kadınlar için sadece çekici değil, büyüleyici .

Kadınlara daha çekici gelmek istiyorsan, hedeflerini ve gelecekteki isteklerini düşünmeye başlaman gerekir.
Brian Tracy’nin programının “hedefleri!” Programının bir kopyasını almanızı şiddetle tavsiye ediyorum, Başarıya ulaşmak ve başarılı bir adam olmak söz konusu olduğunda en iyi ilham kaynaklarından biri.