Şu anda Kız arkadaşınızın sevgilisinden mi beslendiniz?

Olayların sayısı, kız arkadaşın ve onun yeni sevgilisi ile birlikte gittiğin oldu mu? Ona bakarsınız, değerlendirirsiniz, siz kendinizi cezbediyorsunuz ve siz de kendinize, belki de sizin yanınızda olacağınızı söylüyorsunuz. Bu sadece kadın faktörü mi? Uzakta değil. Erkekler ayrıca arkadaşlarının kız arkadaşlarına da bir göz atıyorlar, aslında o sırada duruyorlar.

Pazar araştırmasına dayanarak, 4 kadından 3’ünün sevgilisinin sevgilisini kullanarak uyumayı gerçekten seveceğini öğrenmişti. Son sonuç, kadınların erkeklerin aksine, kendi mutluluğunu tatmin etmek için kadın arkadaşlarına zarar vermeye hazır olmalarıdır.

Onları önlemek!

Öyleyse, kız arkadaşının ne yapacağı hakkında düşünmemelisin. Sadece adil ya da ahlaki olmadığını tekrarlayın, yine de erkekler her yerde daha iyidir, bu yüzden kız arkadaşınızın sevgilisini cezbedemezsiniz. Bunu çok iyi düşünün, çok yaygın, ama çok geç olana kadar ne zaman durmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Kız arkadaşınız sahip olduğunuz en büyük kişi ise, başınız belaya girerse, erkekler için bu tür bir bağı kırmanın yararsız olduğuna inan.

Onları bir arada görmeye dayanamıyorsanız, arkadaşınızın orada bulunacağının farkında olduğunuzda yardımcı olmaya çalışmayın ve sonra bir adamı bitirmeye çalışın.

Ona aksiyon aldığınızı ve aynı zamanda onu aldığınızı söyleyelim ama zamanla sıkıldık ve onu terk ettiniz. Kız arkadaşınla tekrar iyi şartlara nasıl girebilirsin? İşler mümkün, ancak tam olarak aynı olmayacak ve sizin için aynı şeyi ne zaman gerçekleştireceğini bilenler. Yani, daha iyi yapmayın.