Sizin için doğru kadını nasıl bulabilirsiniz?

Sizin için doğru kadını bulmak kolay bir iş olmayacak, kriz ve red ile dolu olacak, ancak bu adımda size bırakacağım adımları takip ederseniz çok kolaylaşacak ve ayrıca çok başarılı.
Çoğu erkek, aradıklarından emin değil, bu yüzden bir kadını, herhangi bir kadını arayacaklar!

Toplumumuzda bu kadar çok boşanmanın ve bu kadar çok sorunun olmasının temel nedeni budur, çünkü erkekler ne tür bir kadının kendilerine en iyi uyacağını bilememektedir ve bu nedenle kendi kriterlerine sahip olmadan karşılaştıkları herhangi bir kadınla kendilerini memnun edeceklerdir. kendileri için ve onlar için doğru kadını bulma ve bulma sürecinde tam olarak aktif olmaları.
Bu yüzden, sizin için doğru kadınları bulmak için, izlemeniz gereken temel adımları size vereceğim, bu adımlar çok kolaydır ve başarınızı garanti altına alacaktır.
Sizin için doğru kadınları bulmak için ilk adım ne aradığınızı bilmek.
Bu, sizin için doğru kadını bulmak için atmanız gereken en önemli adımlardan biridir.
İhtiyacınız olan şeyler:

Bir kalem ve kağıt!

Bu biraz sıkıcı gelebilir, ancak gerçekte ne aradığınızı ve neye odaklanmanız gerektiğini belirler.
Şimdi, kağıdınızı alın ve iki sütunlu bir tablo çizin, bunun gibi:
gerekli
çekici

İlk sütunda, sizin için önemli olan her şeyi, gerçekte bir kadın olmadan yaşayamayacağınız şeyleri yazacaksınız.
Örneğin, bu alıştırmayı ilk yaptığımda ilk sütunda yazdım: sadık, çok güzel, eğitimli, büyük göğüsler, benden daha uzun olmayan, yeşil veya mavi gözler, sarımsı saçlar, fantastik bir mizah anlayışı vb.
Bunlar o zamanlar yazdığım şeylerdi ve bana güveniyorlar benim için gerçek oldular.
Şimdi, ikinci sütunda, istediğiniz şeyleri yazacaksınız, ancak onlarsız hayatta kalabileceksiniz.
Mesela şöyle yazdım: Orta bir çocuk, evimin on km uzağında yaşıyor, köpekleri seviyor, Ajax’ı (Amsterdam Futbol Kulübü) seviyor, yemek yapmayı biliyor vb.

Bu egzersizi yaptıktan sonra, böyle bir kadını çekebilmek için neye odaklanmanız ve yaşamınızda sahip olmanız gerekenler konusunda çok netlik kazanacaktır.

Elbette, kendinizle otantik olmalısınız, örneğin arkadaşlarımdan biri çok kısa ve işsiz olduğunu fark etmenize izin vermeyen şeyler yazmayın ve şöyle bir şey yazdı: bir model olmalı!
Sizin için doğru kadını bulmak için ikinci adım kendinizi hazırlamaktır.

Ne tür kadınlara ilgi duyacağınızı ve hayatınıza kabul etmek istediğinizi öğrendikten sonra, kendinizi hazırlamaya ve kendinizi bu kadınlar için çok çekici bir erkek yapmaya başlamanın zamanı geldi.
Bu adım çok kolaydır, sadece iyi görünmeye başlamanız ve kendinize biraz önem vermeniz gerekir. Zor bir şey değil, sadece güzel kıyafetler, güzel kolonyalar, güzel ayakkabılar elde etmek ve dış görünüşünüze iyi bakmak.
Bununla birlikte, bu adımın atılması çok kolay olsa da, en zor olanlardan biri çünkü ne giymeniz gerektiğini bilmiyorsanız, sıkıntı içerisinde kendinizi bulacaksınız çünkü kesinlikle size uymayacak pahalı giysiler alacaksınız.

Bu tuzağa düşmemek için, bu web sitelerine bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim:
Sizin için doğru kadınları bulmak için bir sonraki adım doğru yerlere bakmaktır.
Ne yazık ki, çoğu erkek sadece kadınlar için barlara ve kulüplere bakacak, bu yerler kesinlikle çok sıcak kadınlarla dolu, ama gerçek şu ki, rekabet ve kadın psikolojisinin çok sert olduğu ve bir acemisin. büyük olasılıkla çok fazla reddedilir ve bu yerlerdeki tüm alıcı sanatçılar arasında şansınız olmaz!
Seni korkutmak istemiyorum, ama bu gerçek ve güven bana, orada senin için doğru kadını bulamayacaksın çünkü kadınlar, kulüplerde ve barlarda olduklarında, nadiren Bay Hakkı’yı bulmayı düşünüyorlar!
Şaşırtıcı derecede çekici ve güzel kadınları bulmak için en iyi yerler:

  • kitapçılar
  • Kahve dükkanları
  • Mağazalar
  • Üniversite kampüsleri
  • Sosyal toplantılar, düğünler, yıldönümleri vs.
  • Arkadaşlarınla
  • taşımalar
  • Süpermarketler
  • Sağlık gıda mağazaları

Bu yerler oradaki kadınlara yaklaşmak isteyen çoğu erkeğe çok korkutucu gelebilir, ancak gerçek şu ki bu yerlere giden kadınlar güzel ve çok rahat olacak ve muhtemelen bu yerlere güzel bir buluşma fikriyle gireceklerdir. adam.

Ancak kadınlara nasıl yaklaşılacağını bilmiyorsanız, onlarla başarılı olamayacaksınız.
Bu nedenle, sizin için doğru kadınları bulmak için son adım, onlara nasıl yaklaşacağınızı bilmektir.
Kadınlara yaklaşmanın ve onlarla çok hızlı bir şekilde başarılı olmanın en kolay yollarından biri soru kullanmaktır.

Kadınlara yaklaşırken bazı güzel teknikleri sizinle paylaşmayacağım; Sizinle sadece her seferinde işe yarayacak çok kolay teknikleri paylaşacağım.

Konuşmak istediğiniz bir kadını gördüğünüzde, sadece ne yaptığını görün, sonra yaklaşın.h ve özür diler ya da “üzgünüm” gibi şeyler söylemeyin.
Sadece ona yaklaş ve yaptığı şey hakkında ona sor.
Örneğin, bir kitapçıda bir kitap tutuyor, ilginç olup olmadığını sorup daha fazla bir şey söyleme, sadece ona bakmaya devam et.

Kadınların çoğunluğu kibar ve kibarca size cevap verecek, onlarla konuşmaya devam edecek ve biraz eğlenceli ve eğlenceli olacaklar, sizi çok beğenecekler.
Sizin için doğru kadını bu şekilde bulabilirsiniz.