Bay Mükemmel Yok!

Bu üzücü ama gerçek gerçeği ne kadar erken fark ederseniz, Bay Close-Enough To Perfect’ı bulmaya o kadar çabuk başlayabilirsiniz. Prens Charming, beyaz bir aygırda, yolunu kaybetti ya da Prenses Charming’i bulup kalene giderken evlendi. Üstesinden gelin ve üstesinden gelin. Hayallerinizdeki adamı aktif olarak aramanız gerekecek ve onu yatağınızın altında saklayamayacaksınız. Onun zaten tanıdıklarınız arasında olmadığını biliyorsunuz, peki şimdi ne? Online randevu “ne” dir.

Online randevunun, bebeklik döneminde, sadece sapıklardan, cinsel avcılardan, inekler ve gariplerden oluştuğu, ancak bunun artık doğru olmadığı doğrudur. Dünyadaki her gelişmiş ülkede tek bir kişinin ana aracı haline gelmiştir.

Kırk milyon insanın hepsi yanlış olamaz.

Kız arkadaşlarınıza çevrimiçi randevuları kullanıp kullanmadıklarını veya şimdi kullanıp kullanmadıklarını sorun. Size karşı dürüstlerse, çoğu şu anda en az bir çevrimiçi tanışma sitesine ve belki birden fazla üyeye sahiptir veya üyesidir. Gerçekten seninle tanışmak isteyen uygun erkeklerle tanışmanın yolu bu. Rakamlarınızın herhangi birinin ne olduğu da önemli değil… yaş, boy, kilo veya gelir gibi. Büyük dünyada, bir yerde seni sevecek bir adam var … … sonra seni sevmek … ve senin güzel ve arzu olduğunu düşün. “Güzellik, sahibinin gözündedir” doğrudur. Dünyanın bir yerinde güzel olarak kabul edilen şey, dünyanın başka bir yerinde güzel olarak kabul edilenden tamamen farklıdır. Bu ülkenin bir bölgesinden diğerine bile farklı.

İhtiyaçlarınıza uygun bir çevrimiçi buluşma sitesi bulun. Harika bir profil yazın ve hoş bir resim gönderin. Sitede uygun erkeklerle iletişime geçmeye başlayın. Bay Yeterince mükemmele yakın, birkaç fare tıklamasıyla uzakta olabilir.