Online Dating Zor Olabilir

İşte kadın iknalarının sahiplerinin bizden uzak tuttuğu küçük bir sır: Kadınlar, hatta çok güzel kadınlar, kendine güvenen ve ilginç bir adam tarafından yaklaşılmaktan hoşlanıyor. Şaşırdın mı? Bu doğru… ve kendinden emin ve ilginç olanlar, her yaştan kadına bakmaktan çok daha önemli. Bu, internet buluşması için olduğu kadar, tuğla ve harç dünyanızda buluşmak için de geçerlidir, ancak burada internet buluşması hakkında konuşuyoruz… bu yüzden eldeki konuya dönelim.

Bir çevrimiçi buluşma servisine katıldıktan sonra, kadınlardan çok erkek olduğunu ve erkeklerin profillere göz atma ve kadınlardan daha çok ilk temas kurma olasılıklarının olduğunu göreceksiniz. Evet, bu bir kadın dünyası…

hala. Erkeklerin ilk hareketi yapmaları “geleneksel”. Her zaman olmuştur ve her zaman olacaktır. Bazı şeyler asla değişmez. Bu yüzden profiliniz ve resminiz bu kadar önemli.

Unutma… kendinden emin ve ilginç… ve bu da ukala ve kendi merkezli olmuyor. Profilinizin, insanların değer verdiğiniz arkadaşlarınız olduğunu ve SADECE spor değil, çeşitli şeylerle tutkuyla ilgilendiğinizi bilmesi önemlidir. Bu çok önemli profille ilgili başka bir şey…. Lütfen “annenizin sizi uyardığı adamım” la başlamayın.

Kendini o çizgiyle yaya olarak vurmuş olacaksın. Hiç kullanılmayan bir diğeri de “Hayallerinizdeki adam olabilirim”. Hanımefendi sizsiniz, ama o bunun hakimi olacak… bu yüzden onun zekasına hakaret etmeyin. Unutma… .çık güven ve ilgi çekici ve aradığın o bayanı bulacaksın… yoksa seni bulacak.
Her şeyi yapmak zorunda kalmadan, seninle iletişime geçen bayanlarla tanışmak hoş olmaz mı? Kalabalığın içinde öne çıkan harika bir profil yazarsanız, bu olur.