Kadınları Nasıl Etkili Bir Şekilde Sohbet Edebilirsiniz?

Diğerleri yapmasa da bazı sohbet hatları çalışır. Bazı çapkın yaklaşımlar birçok insan için işe yarıyor, ancak başkalarına karşı feci etkiler yaratıyor. “Kötü Öğretmen” filmini görüntülediyseniz, her ikisinden de birkaç tür deneyimlediniz.

Azim için büyük bir şey söylenebilir, çünkü başka bir kişinin engellerini daha düşük bir yere koyma fırsatını denemeye devam etmelisiniz. Ancak, alternatif etkiyi tetikleyebilmenize rağmen, bu özel yaklaşımla dikkat edilmelidir.

Bir kadına konuşmada azim, mizahın söz konusu olması durumunda daha fazla çalışma şansına sahiptir. Bir kadın onu güldürürse, seninle birlikte üzülmek bir kadın için oldukça zor. Bu filmdeki bir fitness merkezi öğretmeni, bu yöntemi uygular ve görevinde sonunda gerçekten gelişir.

Daha genç ve ciddi bir yaklaşımı uygulayan genç delikanlı, kendisinin yanı sıra göz önünde bulundurulan genç hanımefendi utanç verici ve açık bir şekilde utanç verici bir hal aldı. Süslemiş olduğunuz kıza duyduğunuz duygu utanç verici olduğu zaman, tanışma sahnesine çok yaklaşmıyorsunuz. Bu tam bir hayır değil.

Ancak, her bireyin neye benzedikleri, akıllı, sevimli ya da eğlenceli olanlarla son derece farklı olduğu durumlarda etkili bir sohbet sponsoru nasıl seçersiniz? Alt satır, THEIR’in zihnine adım atıyor ve düşünmeye eğilimli oldukları şekilde düşünüyor. Ne hissettiğinizi veya neyi ifade etmek istediğinizi düşünerek çıkın.

Bunun yerine, ortaya çıkarmak istediğiniz yanıtı ve bu hedefi en iyi şekilde nasıl gerçekleştirebileceğinizi düşünün. SHE’ye neler olacak? SHE’ye ne olacak? SHE komik veya eğlenceli ya da sevimli ya da uygun ne bulabilir? Kendinizi ayakkabılarına koyun, bunun yanı sıra bunu başarabilirsiniz. Elde etmek istediğiniz sonuç sonucunu elde etmek için oradan ulaşmak için bir araç aramalı.

Muhtemelen onun tercihlerini anlamadınız. Eğer durum buysa, onu mutlaka aramıyor ya da dinliyor ve çeşitli farklı ortamlarda açıkça iletilecek mesajları almıyorsunuz. Tam olarak ne tür bir elbise bilirsin? Onun hobilerini tam olarak neyi biliyorsunuz? Tam olarak arkadaşlıkları ve alışkanlıkları onun hakkında ne söylüyor? Tam olarak hangi şekilde konuştuğunu, hareket ettiğini veya davranacağını bilmene izin verir?

Aramaya başladığınızda, gerçekten arama yaparken, bir bölgeden bile şikayette bulunan bir kişinin yapabileceği bir şey olduğunu anlayacaksınız. Daha önce bilinçaltındaki tüm bu bilgiler, onunla konuşmanın en iyi yolu olabileceğine dair ipuçları veriyor.

Sadece kibirine ihtiyacın var, böylece ayakkabılarına girip içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Ve mizahı en iyi şekilde kullanmanın şüphesi ne zaman olursa olsun, büyük bir destek planıdır, yine de bir kez daha konu hakkında düşünmek zorunda kalıyorsunuz “SHE’ye ne düşünecek, komik mi?”