Erkeklerin seni canlandırmasını sağla! Erkekler çekmek için 5 ipucu.

Erkekler bazen birçok kadın için karakterleri karıştırıyor. Hayran olduğunuz bir adamı nasıl çekersiniz? İnsandan insana değişse de, çoğu erkeğin aynı hissettiği birkaç temel nokta vardır. Bir bayana ihtiyaç duyuyorlar – kendini iyi sunan bir kadın, arkadaşlık vb. Eğlence belki de en önemli olabilir ve çoğu kadının unuttuğu şey olabilir. Erkekleri nasıl cezbedeceğinizi anlamak için bazı ipuçları arıyorsanız, işte bir erkeği cezbetmenin 5 yolu!

Erkekleri kadınlara çeken nedir?

1. Bir bayan ol
Bir bayan konuşmayı, giyinmeyi ve kendini saygı ve sınıfla taşımayı bilen bir kadındır. Kötü bir dil kullanmaz, kıyafetleri açığa çıkarmaz ya da sarhoşluktan kaçmaz ve erkeklerle asla yatmaz. Erkekler, kadınlar gibi davranmayan kadınlarla kesinlikle uyuyacaktır. Bu kadınların birçoğu normalde barlardan eve götürülüyor, ancak erkeklerin hayatlarını gerçekten ya da hatta tarihle geçirmek isteyeceği türden değiller.
Erkekleri çekmek istiyorsan, sadece bir kadın ol. Onu kaçırdıktan sonra daha seksi, daha çılgın ve daha heyecanlı tarafını gösterebilirsin. Onu eve götürüp ego gibi küçük sevgiline gösterdiğinde çok sevinecek.

2. Kendinden emin ol

Erkekler kendilerini seven kadınlardan etkilenir. Bir kadın başını uzun tutarken yürür ve zarif, harika bir tutuş olduğunu biliyormuşçasına kendini taşır. Bir erkeğe güvensiz olduğunuz her şeyi ve vücudunuzun her bölümünden nefret ettiğinizi söyleme hatasını yapmayın. Bunu yaptığınızda, kendinizden nefret ettiğinizi hissedecek ve aynı zamanda sizinle ilgili güvensiz hale gelecektir.
Unutmayın, kendinize daha fazla güveniyorsanız bir erkek size güvenir ve böylece size çekilir.

3. onların arkadaşı ol
Erkekler gerçek bir arkadaş olabilecek bir kadını aramaya meyillidir. Erkekler genellikle kadınlar gibi arkadaşlarıyla paylaşmazlar. Bu nedenle, tek sırdaşları olabilecek ve kendilerine açık olabileceklerini ve sırlarıyla güvenebileceklerini hissedebilecekleri bir bayana ihtiyaçları var.

4. eğlenceli olun

Eğlence, birbirlerinin tadını çıkarmayı, birbirlerine saygı duymayı ve birbirlerinin hayatlarına ve iyiliğine ilgi göstermeyi içerir. Sonunda, eğlenceli, havalı ve seksi bir bayan, herhangi bir erkeğin ilgisini çekecek kişidir.

5. Onu aranan hissettirecek

Tabii ki, bağımsızlık bir kadın için ilk gerekliliktir.Ama bazen ona ihtiyacınız olduğunu gösteren de gereklidir.
Hiçbir şey istenildiği kadar iyi hissetmez. Bu sadece yatak odasında değil. Çekmek istediğiniz adamın bazen sizinle ilgilendiğini hissetmesine izin verin. Bu sizi havaalanından almak ya da evin etrafındaki bir şeyi düzeltmenize yardımcı olmak kadar kolay olabilir.

Erkekler çoğunlukla kadınlara ihtiyaç duyduklarını gösterir, ancak kadınlar, erkeklerinin seksi olduğunu ve istediklerini bilmeyi sevdiklerini unuturlar. Bir erkeğe sarılmayı, öpüşmeyi veya başka bir cinsel etkileşimi başlatarak istediğini bilmesini sağlayabilirsiniz. Onu tut ve öp onu, bu onun karşı konulmaz olduğunu bilmesini sağlayacak!

Erkekleri nasıl çekeceğini bilecek güce sahip olduğunu hayal et. Bahsedilen 5 ipucu, dikkate alınması gereken hususlardır ve kesinlikle sizi son derece etkilemek için herhangi bir erkeği yapacaklardır. Ancak, onları dikkatli kullanın, çünkü bir kez yapın, o adam sizi asla terk etmek istemeyecektir!