Erkekleri cezbetmek için akıllıca giyinmek nasıl

Kısa bir süre içinde çekici bir erkek kapmak için bir kadın görmüş olabilirsiniz ve bir kadın olarak bir erkeğin dikkatini çekmek için hangi niteliklerin gerekli olduğunu merak etmiş olabilirsiniz. Bazı kadınlar bile kısa sürede erkekleri nasıl çekeceklerini merak ediyorlar.

İşte hepiniz için bir haber! Bazı niteliklerin bir erkeğin eşinde görmek isteyebileceği bir gerçektir, ancak temelde yeryüzündeki erkeklerin bir kız için aradığı ilk ve en önemli kalite ne kadar çekici olduğudur. “Çekici” derken, yalnızca güzel olmakla kalmayıp, aynı zamanda kendinizi çekici bir şekilde sunma şeklinizi de ve arkadaşım için uygun giyinmeniz gerektiğini unutmayın.

Erkekler çekmek için nasıl elbise:

1) Seksi Olun: Görünümünüzde seksi olmaya çalışın. “Erkekler görsel varlıklardır” çok eski bir atasözüdür; erkeklerin bu özelliğinden yararlanmaya çalışın.

A) Kemerli bir etek veya elbise: Küçük vatitler erkekleri cezbeder. Etekler ve kuşaklı elbiseler, belin ince görünmesini sağlar. Bu pansuman, bir kadının vücudundaki yumuşaklığı yansıtır. Hatta göbeğin göbeğinde görülebildiği elbiseleri deneyebilirsiniz.

B) V yakalı üst: Karakterin etrafında nezaket uyandıran ancak hoş bir kıyafet. Rahatınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

C) Üstü açık sütyen kayışı: Üstleri sütyen kayışlarını gösterecek şekilde giymek, bir erkeğin size doğru bakmasını sağlamak için iyi bir yoldur. Tercihen siyah sütyenleri veya plastik sütyenleri de kullanabilirsiniz. İyi bir kıza doğanın güzelliğini göstermek istersen, beyaz rengin de zararı olmaz.
2) Erkekler başına mükemmel kıyafet:
Randevu alırken veya bir yerdeki bir erkeğin gözlerini yakalamak için kıyafeti hakkında fazla düşünmeyin. Bir tank top tank ve sandalet ile şort bir çift gibi basit bir giyim çifti kuşu yakalamak için yeterli! Bu sihri yapardı.

3) Bacaklarınız önemsiz değil:

Pansuman sadece vücudunuzun üst kısımlarını kapatmaz, bacaklarınıza göre topuklu ayakkabı giymek işlemin bir parçasıdır. Erkekler ayakkabılarla ilgilenmez; Ancak, ayakkabıları umursamadıkları sürece, yüksek topuklu ayakkabıları umursarlar. Topuklu ayakkabı giymek, kadınlarda kalçayı yükseltir, böylece erkeklere çekici gelir.
Sadece bu değil, topuklu ayakkabılar bacakları daha seksi gösteriyor. Ancak yüksek topukluları seçerken, onların rahatlık seviyesini göz ardı etmeyin. Bir erkek, topuk yapısına sahip, etkileyici yapıya sahip olan veya topuklarla iyi yürüyemeyen bir kıza eşlik etmek istemeyecektir.

4) Erkekler Moda Trendlerini önemsemiyor:
Bir erkeğin dikkatini çekmek tek amacınızsa, Prada botları mı yoksa Denim’in yeni kot koleksiyonunu mu giydiğiniz farketmez. Erkeklerin gözüne büyüleyici göründüğü sürece, herhangi bir elbise tek başına iyi giderdi.

5) Umm, kırmızı bir şey:
Hepimizin sezgisel bir renk duygusu var. “Kırmızı” sıcaklığın rengidir ve bu rengin kullanılması kesinlikle bir kadını seksi yapar. Dudaklarında kırmızı dudak parlatıcısı yoksa, kırmızı dudak parlatıcısı kullanın. Mantıklı olması halinde elbiselerinize kırmızı rengi eklemeye çalışın. Ancak normal olun; Rengi fazla kullanmayın veya kullanımını doğal hale getirmeyin.

6) Bazıları:
Bu noktalardan önce, pansumandaki tüm dozları tartıştık. Ancak, giyinmenin de yapılmamasının farkında olmalısınız. Şimdiye kadar belirtilen pansuman stilleri uygun. Ancak vücudunuza uymuyorlarsa, onlardan ayrılmaktan çekinmeyin.

A) Bacaklarınız ağırsa, bacaklarınızı kalın gösterebilmesi için çizik kesilmiş veya alevlenmiş dar kotlar giymekten kaçının.
b) Karnınız düz ve ince değilse, cilt gösteren tank üstleri veya halter üstleri giymekten kaçının. Bunun yerine, rahat bir görünüm için tunikler, köylü üstler veya Tişörtler kullanmayı deneyin.

c) Vücudunuzu çok fazla örten erkekler için üretilmiş giysiler giymeyin. Bu şekilde, erkeklerin görüşüne karşı koyabilirsin. Bir kadının istediği gibi görünmeni sağlayabilen bayan giyim giyin.
Çekici giyinmek, ateşli bir adam yakalamanı garanti etmez. Bazı kişisel özelliklere sahip olmanız gerekir. Kendine güvenmek, kendin olmak, yüksek bakımdan ayrılmak gibi. Aslında, bunlar bir erkeğin veya kadının sahip olması gereken ortak özelliklerdir. Bu nitelikleri kendinizde bilebilirseniz kimse çekiciliğinize karşı koyamaz ve bir kez ustalaştığınızda, erkekleri nasıl çekeceğiniz bir çocuğun merakı olur.