Arkadaşlık ile İlişkinizi Güçlendirin

İlişkinizi erkeğinizle birlikte güçlendirmeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Kayar gibi görünüyor mu? Ya da daha iyi tanımak istediğin yetenekleri olan özel adam nedir? Durumda, cevap tam olarak aynıdır: arkadaşlık ilişkinizi güçlendirin – işte bu yüzden:

Arkadaşlık Bağları, Arma Tahvillerine kıyasla daha güçlüdür

Tutku, gerçekten de, aşk için bunu düzeltmek zor olmayan büyük bir duygudur. Bununla birlikte, cinsel ilgi, hızla ortadan kaybolan ve sonrasında ortadan kaybolan bir ateştir. Bununla birlikte, arkadaşlık sonsuza dek sürer. Arkadaşlık, önce ortak çıkarları tartışmak, sonra da ortak amaçlardan sonra yapılır. Arkadaşlar karşılıklı yararı için etkileşirler. Bir bayanla birlikte, bir bayanla olan ilişkisinde, arkadaşlık bağlarının paylaştığı ilişki, tam olarak nihayetinde sadakatle sonuçlanır, iyi günler ve aynı zamanda kötüdür.

Sex, Kekin etrafında krema olabilir

Arkadaşlık departmanında bir sorunla karşılaşmazsanız, cinsiyet varoluşunuz birlikte büyümeye devam eder, o zaman ilişkinizi güçlendirmek için odaklanmanız gereken şey budur. Tıpkı şahane bir doğumgünü pastasına beklediğiniz gibi, ama her gün yemek yiyerek kek hastalığına dönüştüğünüzde, belki de biraz da seks etrafında geri dönmelisiniz. İkinizde cinsel gerginlik geliştirin ve sonra bu durumun gerçekleşmesi için özel bir öneride bulunun.

Yokluğunda kalp büyümeye yardımcı olur

Bir klişe olabilir, ama doğrudur. Bir zaman ayırma süresi, herhangi bir ilişki için harikalar yaratabilir. Aslında, bir çok erkek, kız arkadaşlarının uzun bir zamana sahip olduğu zaman ortadan kaybolduğu zaman, aşık olurlar. Onlar olmadan yalnız ve depresif düşünürler ve en sonunda onun sonsuza dek olmak istedikleri ana olduğunu anlarlar. Yokluk sadece ilişki zaten sağlam bir zeminde olduğunda bağlantıyı güçlendirecek olsa da, bu konuda dikkatli olun.

Farklı Bir Hareket Yaratın

İlişkiler rutin hale geldiklerinde bayatlaşır. Bir kerede bir kez farklı davranmaya çalışın. Birlikte orman içinde bir yürüyüş yapın ya da sahili ziyaret edin. Bunların yoğun yaşamlarında zaman bulamıyorsanız, blok etrafında bir piknik istenilen etkiye sahip olacaktır. En önemli faktör, tanıdık çevrenizden kaçmak ve mümkün olduğunca sık birlikte hareket etmektir.

Bu ipuçlarından kaçının daha az kaynaşması karşılıklı dostluktur. Şahsen sizin için eksik bir şey varsa, ona bunu anlat. O senin arkadaşınsa ve sadece arkadaşın değilse, hatalarını telafi etmek için bir hamle yapar. İhtiyacı olan bir şey varsa, onun için yaratın. İlişkinizi güçlendirmek için temel esaslar yöntemleri. Bu ipuçları sırasında bir şey sizin için kişisel olarak doğruysa, erkek psikolojisini anlama ve anlayışınızı erkeklerde çizme yönteminden yararlanmanın bir yolunu kesinlikle öğreneceksiniz. Ayrıca vücut hareketlerini ve bir çok şeyi kullanarak iğrenme yeteneği vardır. Bu özellikli makalelerin birkaçına bir göz atın ve birbiriniz için uzman olun.