Meraklılar için Kitaplar – Evli Bir İlişki Kurmak İçin

Meraklılar bir ilişki içinde olduğumuz için, bireyler ilişkileri çeşitli şekillerde adlandırılır, kolaylık meraklılarının bulunduğu bir arkadaşlık olabilir, belki birlikte yaşarsınız, belki de evlenmeye giriştiniz veya başka birileri ile evlenebilirsiniz. birkaç yıl oldu.

Bunların her biri hayatımızın ve ilişkimizin tüm aşamalarında değişecektir, amacımız, Benim düşüncemde ortağımızı bulmak ve sevginin büyümesine izin veren bu tür bir ilişkiye sahip olmayı seçmektir. Evet, ilk buluştuğumuzda bazen ‘Aşıklığa’ düşüyoruz, o zaman bir çiftin ilk toplantısının birçok yönden gerginlik ve sürtüşmeyle dolduğu ilişkilerin duyulduğunu veya gördüğünü gördük, ancak uzun süreli bir evlilik ortaya çıktı ve o güçlü.

Bu örneklerin her ikisi arasında, dünya nüfusunun çoğunluğunun ilişkilerini oturtmak, bugünlerde Nz, Nijerya ya da Norveç ya da diğer ülkelerde olduğu gibi, ya da biz ülke genelinde ne olursa olsun önemli değil, gerçek biz yaşadığımız her yerde ‘ilişki üzerinde çalışmak zorundayız. Bir sebepten dolayı, birlikte yaşadığımız veya evlendiğimiz kişileri seçtik, bunlar sebeplerdi, bunlar geçerliydi, bunlar bizi iyi hissettiren, güvende olan, ilişkinin bir parçasını bulacağınız rahatlıktı.

İlişkilerin birçok aşamasında aile, arkadaşlar, iş, reklam (evet reklam), dergiler, televizyon ve internet üzerinden beklentiler ve dış baskılar bulacaksınız. Bu kısa makalenin bile kalıcı bir etkisi olacak ve kendimizi ve ortağımızı etkileyecek, dolayısıyla ilişkimizi etkileyecek, baskı altına alıp birçok yönden çekebileceğiz.

‘Çimen diğer taraftan daha yeşil,’ diyoruz ki bunu reklamda gördük – insanların yaşadığı tatil mevsimi – istediğimiz yeni oyuncak – hepimiz bilmeliyiz ki bu ürünleri elde etmeliyiz ‘ Onları kapsayacak parayı elde etmek için çalışın.

Bir kez beklemeyeceğimiz bir ilişki içinde, ortağımızdaki tüm sorunları gördük, farketmedik – tam olarak – onun üzerinde gerçekten bir etki yaratan, nedenlerden birkaçını bilebiliriz ( inanıyoruz), eşimiz bile, insanların gördüğü tepkilere neyin izin verdiğini tamamen anlayamasa bile.

Yukarıdaki sözlerin etrafındaki küçük bir varyasyonu seviyorum. Grass Çim belki diğer taraftan çitlerden daha yeşil olabilir – biçme ihtiyacı vardır. ”İlişkinize dikkat edilmelidir, zaman zaman masaj yapılmalıdır.

Bir ilişki dökümü yoluyla çiftlere yardımcı olabilecek meraklılar için bazı kitaplar buldum. Benim önerim, onlara ihtiyaç duymaya karar vermeden önce onları okumak olacaktır. Oyunların birkaçı:

  • Evliliğinizi kaydetme ”
  • Evliliğini koru ”
  • Evliliğimi Bugün Kurtar ”
  • Cinsiyetsiz Evliliğinizi Düzeltin ”

Onlara söylediğimde, onlara ihtiyaç duymadan önce onlara sahip ol ve onlara göz at