Kadınlar Çevrimiçi Olarak Nasıl Konuşulur

Kızlarla konuşmak sürekli zor olabilir. Bazı erkekler onlarla çevrimiçi konuşmayı daha kolay bulsa da, bazı arkadaşlar daha zor buluyor. Nerede olursanız olun, çevrimiçi olarak kadınlarla nerede konuşursanız olun, oyununuzu daha iyi hale getirmek için sık sık bazı ipuçları kullanmak mümkündür. Bu, sizin için, eğer çevrimiçi olarak kadınlarla iletişiminizi nasıl sürdürdüğünüzü önemsiz görüyorsanız.

Flört ve Tease Tamam

Sadece bazı tanışma sitelerinde kadınlarla çevrimiçi iletişim kurduğunuzda, bekarlar için ücretsiz siyah sohbet odaları gibi bir şeyler yapmakla uğraşmak değil, aynı zamanda bu tür şeyleri gerçekleştirirken endişelenen erkekler için daha kolay bir halt olarak tanımlanabilir. yüzüne. Beni yanlış anlama – kesinlikle “şahsen” rekreasyonunu da cilalamak istiyorsun. Bununla birlikte, çevrimiçi bir eğitim için harika bir yer olabilir. Oynak olduğunuzu anladığından emin olmak için yapmak istediğiniz çok önemli bir faktör ifadelerdir. Bazı Emojilerin sadece bir kez kadınlarla takıldığın için sahip olması, flörtünü sağlamana yardımcı olabilir, hatta bu senin faktörün olmasa da, çevrimiçi kadınlarla bağlantıda kaldığın zaman.

Onu Öğrenme Sıkıcı Olabilir

Aynı zamanda, çevrimiçi konuşmaları sıraladığınızdan haberdar olmak gerçekten ilginç olabilir. Çevrimiçi görüşmeler, eğlenceli, eğlenceli ve hatta küçük bir mantıksız şeyleri ilan etmenin yeridir. Çift, tam olarak aynı yerde bulunduktan sonra sizi en iyi şekilde tanımak, genellikle görüşmelerde işe yarar. Varlık bağlantısının, sadece beden dili ve sesin modülasyonu gibi şeylerle çok daha fazla ilgili olarak kullandığınız şeyle neredeyse hiçbir ilgisi yoktur. Dışarıda çevrimiçi konuşurken, sizi anlamak için her coşku elimden alındı. Öte yandan, alay yaparken paketi basmak daha kolay olabilir.

Paketi Sürmekten Korkmayın

Genel olarak kibar olmayı arzuluyorsun, yine de heyecan verici olmak istiyorsun. Özel olarak, kapağı kişisel olarak kullanmakta zorlanan erkekler için, çevrimiçi ortamda çıkarmak, kendini uzatmak için harika bir yol olabilir. Bu ifadelerin olduğu her yerde, bu destekleyecektir. Biri olmadan bahsettiğin bir şey, saldırgan bir şekilde elde edilebilir. Ancak, bir ifade kullanırsanız, size sohbeti tamamen alması ve durdurması kadar iyi bir şekilde geri sağlaması arasında fark yaratabilir. Keyifli, saygısız ve hafif bir unsur varsa, sevmediği bir şeyi iddia etmek durumunda, bağlantıdan tamamen kurtulmaktan daha fazla olduğunu söylemesi daha olasıdır, bu yüzden bunu aklınızda tutun. Bazı Arnavut Kadınlar veya Genç Müslümanlarla çıkarken.

Genellikle Tarihe Doğru Hareket Et

Çevrimiçi olarak bayanlarla konuşmak eğlenceli olabilir, ancak bir neden elde etmek için yaptığınızı anlayın: bir tarihe doğru ilerlemek niyetindesiniz. Bir kaç önerme yürüttüğünüz ve her ikinizin de bir araya gelmesi gerektiğini bildirdiğiniz zaman, bazı katil gün önerilerini ortadan kaldırın. İlk düşünceye girmediyse, piyasaya bir tane daha koymayı unutma. Boşta olmayabilir ya da bu kavram onun tarafından beğenilmeyebilir, ancak yine de sizinle birlikte zaman geçirmeyi dilemek.