Birkaç Yol Bir Tarih İçin Bir Kıza Nasıl Sorulur

Eğer birini seviyorsan, onu ne kadar sevdiğini bilmesine izin vermelisin. Bir kıza bir tarih için nasıl sorulacağının doğru bir yolu olmadığını düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, bir kızı bir tarih için nasıl davet edeceğimizin birçok yolu vardır. İster sinemaya gidip, ister romantik bir akşam yemeği yerseniz, o andan sonra alabilirsiniz ve hayatta kalabilirsiniz.

Muhtemelen sevdiğin kızı bir randevuya sormak için yeterince güçlü olmadığını düşünüyorsun. Ancak, hepimizin sevdiğimiz kişinin yanında olabileceğini unutmayın. Denemek istediğimiz şeyleri almak için attığımız ilk adım. O an korkutucu olabilir ama sonuçlar buna değer olabilir. Bir başkası gibi davranmıyorsanız, doğal çekiciliğinizin sevdiğiniz herhangi bir kızla çıkmak için yeterli olduğunu ve romantik bir an için ona sorarken donmadığını göreceksiniz. Bir kıza bir tarih için nasıl sorulacağına dair birkaç yol var.

Eğer arkadaşın zaten varsa, bir randevu için ona sorman daha kolay olabilir. O anda başka biri gibi davranma. Doğal ol. Her zamanki gibi davran, onun yanındayken davranıyorsun. Muhtemelen, özel bir anı birlikte davet etmeden önce niyetinizi biliyor. Birlikte vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, bir tarihin farklı olması gerekmez. Seninle iyi zaman geçirme fikrini sevecektir.

Yakın arkadaş değilseniz ama en az bir kez birlikte zaman geçirirseniz, şansa sahip olun ve onunla konuşun ve yaklaşın. Pek çok ortak düşünceniz olabilir. Çok resmi (belki de parti kızı) olmanıza, sadece saygılı olmanıza ve şeylerin doğal olarak akmasına izin vermenize gerek yoktur. Onunla zamanını paylaştığını bildiğini söyle.

Bir görüşme yaparken, doğal olarak ona birlikte takıldığını sor. İkiniz de nerede ve ne zaman tarih alacağınızı planlayabilirsiniz. Kendinize güvendiğinizde zor değildir ve arkadaşlığın sonraki adımı atmaya yetecek kadar güçlü olduğuna inanırsınız. Ayrıntılar önemlidir. Bu sefer onunla biraz daha özel ol. Onun ne kadar güzel olduğunu ve ne kadar kesinti olmadan onunla daha fazla zaman geçireceğinizi belirtin. Romantik olun ve tepkilerine dikkat edin. Müteşekkir olabilir, çünkü sen de ondan hoşlanıyorsun. Asla denemezsen asla bilmeyeceksin.

Bir tarih için sevdiğin kıza sormaktan çok korkuyorsan ya da çok geç olduğunu düşünüyorsan, ortak arkadaşlarla takılmaya çalış ve ateşi yavaşça ayarla. Daha yakın olsun anahtar. İlk romantik iletişimin unutulmaz olmasını sağlayın. Bir aşk hikayesi başlatmak için asla çok geç olmadığını unutmayın.