5 Çevrimiçi Arkadaşlık Yapıyor Ve Yapmıyor

İnternet, bugün çalışma şeklimizden yola çıkarak yaşamları değiştirdi. Çevrimiçi randevu bile, sadece bir tıklama ile özel birisinin buluşma fırsatlarını açtığından ilişkiler kavramını değiştirdi. Aynı zamanda, bir online tanışma sitesi aracılığıyla bir ortak bulma geldiğinde mükemmellik bekleyemezsiniz. Potansiyel bir ortakla yakınlaşmak için bu kavram ve kurallarını daha iyi anlamanız iyi bir fikirdir. Yapalım ve çevrimiçi randevu almadıklarını görelim.

5 Çevrimiçi arkadaşlık yapıyor

İlk toplantınızı halka açık bir yerde yapın: İlk toplantıyı diğer kişinin evinden ya da tenha bir yerden ziyade halka açık bir yere yerleştirin. Etrafında bolca insanın olduğu bir yer seçin ve ayrıca zamanın güvenli ve uygun olduğundan emin olun.

Bir aile üyesinin veya arkadaşınızın tarihi bilmesini sağlayın: Bir diğer güvenlik önlemi, bir aile bireyini veya arkadaşını güven altına almak ve ilk buluşma için ne zaman ve nereye gideceğinizi bildirmektir. Telefonunuzu her zaman ulaşabilmeniz için ulaşılabilecek şekilde tutun.
Hijyeninize daha fazla dikkat edin ve görünür: İlk tarih, diğer kişi üzerindeki ilk izlenimi oluşturur. Öyleyse, görünüşünüze ve kişisel hijyeninize biraz dikkat edin. İyi yıkanmış, yeni yıkanmış saçlar ve temiz tırnaklar ile iyi görünün.

Kendi ulaşımınızı kullanın: Güvenlik nedeniyle ilk toplantıda kendi ulaşımınızı kullanmanızın yanı sıra, muhtemel ortağa bağımlı olmanıza gerek olmadığına dair bir işaret göndermeniz her zaman tavsiye edilir.

Faturayı bölme: Çevrimiçi randevudan bir diğeri, ilk toplantınızın faturasını bölmek, böylece kendinize saygılı bir kişi olarak görünmenizdir. Ve bu kadınlar için de, kendilerine bakabilecek bağımsız kadınlar gibi erkekler için önemli değil.

5 Online arkadaşlıktan çıkmıyor

Karşılamak için acele etmeyin: Potansiyel partnerinizle ilk toplantınızı düzenlemek için acele etmeyin. Birkaç hafta boyunca onlarla sohbet ederek onları daha iyi tanıyın. Özel Köprü gibi arkadaşlık siteleri, çevrimiçi ortak bulmakla ilgilenen kişilerle sohbet etmek için ideal bir yerdir.

Geç kalma: İlk randevuda geç kalmak, iş ortağına karşı yanlış bir izlenim bırakıyor ve size sorumsuz bir birey gibi sunulmasını sağlıyor. Bu yüzden ilk buluşma için geç kalmayın.

Aşırı gerginlik yapmayın (ya da altını çizin): Aşırı makyaj ve mücevherlerle aşırı giymek mutlak bir hayır değildir. Aynı zamanda, çok açık ya da kaba bir şey giymemelisiniz.

İlk buluşma yerine doğru yerlerine gitme: Çevrimiçi randevu almayan başka bir kişi, ilk buluşma yerine doğru yerlerine gitmekle ilgilidir. Güvenlik sorunlarına neden olmadan size yeterli gizlilik sağlayan halka açık bir yerde buluşun.
Toplantıdan sonra mesajları bombalamayın: Özel biriyle ilk görüşmenizin ardından heyecanlanabilir, ancak sizi potansiyel bir ortak olarak görmeniz için biraz zaman ayırın. Toplantıdan hemen sonra onları mesajlarla bombalamayın.
Bu kullanışlı çevrimiçi buluşma ipuçlarını takiben, çok çaba sarf etmeden ve uygun zamana sahip bir iş ortağı bulmanıza yardımcı olabilir. Onları yepyeni bir dünyada adım olarak hatırla!