Sohbet Hatları – Zirveler ve Tuzaklar

Bu en kötü sohbet hatları için her yıl bir rekabet olduğunda, rekabetiniz şiddetli olabilir. Açıkçası, sohbet sponsoru gerçekten bir buz kırıcı olmak için kullanılan mizah için bir nezaket ve genellikle açık saçma bir girişimdir. Ama hiç işe yarayacaklar mı?

Tarih yaptıklarını gösterir – sonuçta sohbet hatları kullanılmaya devam eder ve sıklıkla sadece tarih boyunca etkili olan kelimeler ve eylemler tekrarlanır. Bununla birlikte, bir sohbet sponsoruna sahip olmak, büyük olasılıkla beklediğiniz en iyi şey, gerçek konuşmalara yol açan mizah girişiminde gerçekten çok üzücüdür. Herhangi bir hanımefendiden şüphe duyuyorum, “paltoyu al, çektin!” Dediği gibi, gardıroplu bir beklenti içinde gerçekten de vestiyere katılmış.

Sohbet sponsoru ağırlıklı olarak kullanan kişi kısa vadeli bir kaçamak aradığında, tam olarak eşleştirmek için uyarlanmış birçok sohbet dizisi aradığında kullanılır. Örneğin “ilişkimiz arasında olmasını istediğim tek gerçek faktör Lateks!” Ve “eğer yanılıyorsam beni korkutursun, ama bana sarılman lazım, değil mi?” İnme, sonunda, uzun vadeli taahhüt var! Yine de uzun vadeli bir taahhüt isteyen erkekler bile, her seferinde sık sık sohbet etme fikrine eğilmekte, onlara inanmak nihai buz kırıcıdır.

Zirveler ve sohbet hatlarını kullanmanın tuzakları nelerdir? Peki, zirveler çift ve arasındadır. Belki de, daha önce benzersiz favori hattınızı duymamış olan, gezegendeki en büyük hanımefendi bulacaksınız, o da kızar ve eğlencelidir. Çok daha muhtemel, herhangi bir bayan, bir sohbet sponsoru duyduktan sonra, sadece ayrılacak. Tuzaklar çok daha olasıdır, ne zaman yapabilirsek – işte yeni bir fikir! – neden kolay bir “merhaba” ile başlamıyorsun?