Romantizm Kapanmamış – Kadınların Erkeklerden Ne İstediği

Eğer romantizm gerçekten bir internet arama motoru gibi olsaydı, ne yapman gerekiyorsa bir soruya girip bir sonraki çözümü elde edersek, kadınların erkeklerden ne istediğini ortaya çıkarmak daha kolay olmaz mıydı? Muhtemelen günler ve birkaç hafta bir hanımefendiyi tanımaya çalışmak ve onun fikirleriyle ne koşturmak gereksiz olabilir, ya da daha da iyisi, kadınların erkeklerden istedikleri şeyden emin olmayacak küçük argümanlar artık gerçekleşmeyecektir. Ne yazık ki, romantizm bu gibi değildir – eğer biriyle ilişkinizin birkaç nedenini anlamak istiyorsanız, bir dizi argüman, uzun konuşma ve tarih geçirmeniz gerekecektir. Muhtemelen tarihlerin başlangıçta neden bir şey olduğunu daha iyi bir şekilde ortaya çıkarmak için bir çift oldu, ancak, tam olarak bu gibi, tüm ortakları için bir istisna kesinlikle bir istisnadır.

Tam olarak kadınlar erkeklerden ne istiyor? Arkadaşlık? Sebat? Aşk? Şimdi, kadınların ihtiyaç duyduklarını söyledikleri ve diğer yollarla bulabildikleri bir milyon şey var, bu yüzden bunları daha çok insandan bulmaları gerekecek mi?

Profesyoneller, kadınların erkeklerden daha duygusal olma eğiliminde olduklarını ve böylece birisinin sağlayabileceği duygusal istikrarı aradıklarını belirtmektedir. Kadınlar duyguları ile mücadele etmeye karşı daha savunmasız olma eğiliminde olduklarından, en alçakgönüllülüğüne güvenerek ve en alçakgönüllü olarak kutlayabilecekleri güçlü bir figür aramak isterler. Sonuç olarak, kadınlar erkeğin omuzlarında ve eşinin dokunuşunu kullanarak sıcaklıkta rahatlık isterler.

Hemen hemen tüm kadınlar, ortakları tarafından anlaşılmak istediklerini söylüyorlar, ancak birçok kadın, eşlerinin kendiliğinden duygudurumlarını ve duygusal ağrılarını anlamadıklarından şikayet ediyor. Sonuç olarak, kadınlar, erkeklerini kullanarak, kendilerini bunu başarmakta zorlandıklarında kendilerini anlayabilmeleri için geniş bir anlayış isterler.

Muhtemelen kadınların aradığı en güzel ihtiyaç sadece sevgidir. Esasen, en küçük ve en alçakgönüllü yöntemlerle ilgilendiğinizi gösteren hiçbir şey fantezi değildir, genellikle çok şey ifade eder. Küçük hediyeler, bakım ve endişelerinizi göstermede de yardımcı olabilir, dudakların etrafında basit bir kucaklaşma olarak.

Her şeyden önce, kadınlar erkekten saygı ve sadakat peşinde koşarlar – bu özellikler de erkeklerin bir hanıma ulaşmayı isteyeceği şey olacaktır. Esasen, kadınların erkeklerden istedikleri, esas olarak duygusal bir maddedir. Duygusal doğasından dolayı, kendilerini duygusal olarak etkileyen şeylerle kolayca bağlantı kurabilirler.

Kişisel araştırmalarınızı, kadınların erkeklerden ne istediğine ilişkin olarak kendiniz yapmış olanlar için, çoğunlukla duygusal ihtiyaçlarını daha fazla beslemek istedikleri kavramını alabilirsiniz. Onun eşi, hepsini bu ihtiyaçlarla görmelisin ve onların eylemlerini bilmek daha kolay olacak. Her ikiniz arasındaki uzun ve samimi bir konuşma, ilişkilerinizi güçlendirmenin yanı sıra, tedaviye yardımcı olabilir, hatta kadınlardan erkeklerin istediği başka şeyler bulmanızı sağlayabilir.