Kadınları kolayca çekmenin beş temel ipucu

Bu yazı size kadınları kolayca nasıl çekeceğiniz konusunda en önemli ipuçlarını verecek, bu ipuçlarını uygularsanız, kadınlarla başarılı olacağınızı garanti ederim!
Sana yanlış umutlar vermeni söylemiyorum, bu ipuçları hayatımda kadınlarla başarılı olmak için takip ettiklerim ve onlardan yüzlerce erkekle paylaştığım için çalıştıklarını biliyorum. Hepsi de kadınların dikkatini çekmede şaşırtıcı ve çok etkili olduklarını doğruladılar.

Size bu ipuçlarını kademeli olarak içten dışa vereceğim.

Kadınları kolayca çekmenin ilk önemli ipucu, kendini sevmektir.
Bu ipucunun faydasız olduğunu ve bu yazıyı okumaya devam etmenin zaman kaybı olduğunu düşünebilirsiniz, ancak gerçek şu ki, bu ipucu kadınları çeken en önemli konu!
Bir kadına yaklaşmaya veya onunla konuşmaya çalıştığından eminim ama o seni reddetti!

Neden biliyor musun? Çünkü kadınlar erkek psikolojisine gelince altıncı hissi var!
Bunu beş yıl önce duyduğumda çok şaşırdım, kendime bunun imkansız olduğunu düşündüm, ancak bu ipucunu denedikten sonra kadınlarla büyük başarılar kazanmaya başladım ve sizi her erkekle çalışacağına dair temin ederim, hayır ne kadar çekici veya çekici olmadığı önemli değil.

Kendini sevmekle, kendine saygı duymalısın ve kendini kadınlar için en iyi erkek olarak görmelisin.
Bunu başarmak için, kendinize değer vermeye başlamanız, zevk aldığınız yerlere gitmeniz, sevdiğiniz şeyleri yapmanız, kendinizi şımartmanız, harika ve olumlu insanlarla zaman geçirmeniz ve Tanrı aşkına kendinizle kötü konuşmayı bırakmanız gerekir!

Geçmişte aynısını yaptım ve sadece depresyon ve düşük özgüvenim oldu!

Şu andan itibaren, ne zaman bir hata yaparsanız ya da kendiniz hakkında kötü düşünürseniz, derhal durun ve kendiniz hakkında sevdiğiniz şeyleri düşünmeye başlayın, neden harika bir erkek olduğunuzu, neden bu kadar çekici bir erkek olduğunuzu ve kadınların neden olmasın sadece senin gibi ama seni seviyorum ve onlar için en iyisini düşün.

Bunu sözlü olarak yapma, kendinize bir dergi alın ve her gün ne kadar harika olduğunuzu ve bir kadın sizinle tanıştığında ne kadar şanslı olacağı konusunda yazmaya başlayın.

İnan bana, bu kesinlikle kadınların nasıl cezbedileceği, ihmal etmemesi ve kendine saygı duymaya başlaması ve buna değer vermeye başlaması için en önemli ipucu, kadınlar sonuçtan hoşlanacak.
Kadınları çekmek için ikinci önemli ipucu, tımarınıza dikkat etmeye başlamaktır.
Bu, yüzlerce erkeğin her gün yaptığı bir numaralı hatadır, çünkü belirli bir günde kadınlarla buluşmayacakları için, görünüşleriyle ilgilenmeleri gerekmeyeceğini düşünüyorlar!
Yanlış!

Kadınlar seni her zaman test ediyor! Kadınlar seni izliyor! Ve kadınlar her detayınıza ve hareketlerinize dikkat ediyor!

Uyandığınızda yapmanız gereken ilk şey, görünümünüzdeki kusurları, burnunuzdaki uzun tüyleri, sarımsı dişleri, koklamak koltukaltı, kötü görünen kaşları, kirli tırnakları, kirli kulakları vb.
Bu küçük detaylar, kadınlar sizi yargıladığında ve sizi seçerken çok önemlidir, bu küçük detaylar sizi mükemmel bir av ya da uzak durmak için bir erkek yapacak!
Bundan sonra, uyandığınızda, kendinize iyi bakın ve kendinizi evrendeki en değerli şey olarak düşünün.

Kadınları kolayca çekmek için üçüncü ipucu iyi görünüyor.
Çoğu erkek, kadınların görünüşe ilgi duymadığını ve sadece kişilikle ilgilendiğini, tamamen yanlış olduğunu düşünme eğilimindedir!

Kadınlar ile nasıl çıkacağımı ve başarılı olacağımı öğrenmeye karar verdiğimde, yüzlerce kadına erkeklerde en çekici buldukları şeyleri sormaya başladım ve bu kadınlar kişiliğinden bahsettiklerinde, konuştukları ikinci şeyi bana güvenmeye başladım. hakkında iyi görünüyordu.
Buna inanmayacaksınız, ancak kadınlar tasarımcı kıyafetleri ve tasarımcı ayakkabıları alan erkekleri çok çekici buluyor!

Kulağa çok garip geliyor, ama kadınlara kıyafet giyip güzel şeyler giyerken göze aldıklarında, yüzlerce erkekten tasarımcı kıyafetleri ve harika ayakkabılar giyen bir erkek fark edecekler!
Tasarımcı kıyafetleri ve eşyaları almak o kadar da büyük bir iş değil, onları ucuza eBay.com’da bulabilirsiniz.
İnan bana, kadınlar farketmez.

Kadınları kolayca çekmek için dördüncü ipucu, doğru beden diline sahip olmaktır.

Kadınlar kendine güvenen erkeklerden etkilenir.
Bu bir gerçek; ve işte size bir soru: Kadınlar kendinden emin ve daha az kendine güvenen bir erkek arasında nasıl ayrım yaparlar?

Beden dili sayesinde!

Ne kadar güvende olursanız olun, doğru beden dilini kullanarak projeyi yapıp yapamayacağınız farketmez.

Kendinden emin ve çekici görünmek için göstermeniz gereken bazı vücut dili özellikleri:
Uzun yürüyün, yere ya da tavana bakmayın, sadece 3 milyar dolar gibi konuşuyorsunuz!
Onları gözlerine bak, göz teması muhtemelen kadınların kendine güvenen erkeklerde arayacağı bir numaralı beden dili özelliğidir, kadınlar bana tekrar tekrar söylemişti. tamam onları gözlerimin arkasındaki adamlardan bin kat daha çekici hale getirecekler.

Yavaş konuş, gergin olduğunda, hızlı konuşmaya başlayacak ve hatta hatalar yapacaksın, bu düşük özgüvene sahip olmanın büyük bir işaretidir. Yavaş konuşarak, ne olursa olsun, kontrolünüz altında olduğunuzu kadınlara aktarıyorsunuz. Bu çok çekici olabilir.

Çok fazla gülmeyin, şempanze gruplarında, düşük statüde olan erkekler her zaman aşağı bakar ve daha yüksek statü erkeklerin ve kadınların onayını ister. Biz insanlar gülümsemelerimizle aynı şeyi yapıyoruz, daha yüksek erkek ve dişi heykellerin şakalarına gülmeye ve gülmeye meyilliyiz ve heykel insanlarının hepsinde olduğu gibi, daha düşük statü sahibi insanları görmezden gelecekler. Şakalarına gülmekten ve hazır olduklarında gülümsemekten kaçındığınızda, onlara daha yüksek statülü bir erkek olduğunuzu iletirsiniz.

Kadınları çekmekle ilgili beşinci ipucu korkusuz olmak.

Cazibe ile, hepsi sayılarla ilgili.
İlk başta, kadınlarla nasıl başarılı olunacağını öğrenirken, sadece bir kadına odaklanmaya çalıştım; Bu beni her zaman başarısız oldu.

Fakat öğrenme ve deneyimimde ilerleme kaydettikçe, ne kadar çok seçeneğim olursa, o kadar çok kadının beni çekmeye başlayacağını anlamaya başladım.
Bununla, asla bir kadına odaklanmamalısın, hayatında her zaman çeşitliliğe sahip olmalısın ve her zaman başka seçeneklere sahip olmalısın.

Kadınlar tarafından reddedilmek sorun değil, ve bunun bana olacağına güven, her zaman kadınlar tarafından reddedilecek, ama günün sonunda her zaman bir sayı oyunu, daha fazla kadına yaklaşacaksın, daha fazla reddedileceksin ve daha çok başarılı olacaksın.

Haftada en az on kadına yaklaşmaya başladığınızda, yakında korkusuz olacaksınız ve kadınlar bunu sizin için hissedecekler.

Ve inan bana, kadınlar korkusuz erkeklere karşı büyük cinsel ve psikolojik çekicilik hissediyorlar.
Kadınları kolayca nasıl çekeceğine ilişkin bu beş ipucu hayatınızdaki en etkili ve en kolay olanıdır, her gün onları kullanmaya başlayın ve yakında büyük bir başarı elde edersiniz.