Erkekleri çekmek ve bir erkek mıknatısına dönüşmek nasıl

İyi bir erkek bulmak en güzel ve akıllı kadınlar için bile zor ve zor olabilir. Bazen kadınlar yanlış bir şey yapıp yapmadıklarını veya görünümleriyle ilgili bir sorun olup olmadığını bilmiyorlar. Her zaman görünüş ile ilgili olmadığını anlamak önemlidir. Bir adamı çekmek, nasıl davrandığınla ilgilidir.
Size erkekleri çekmek ve kendinizi bir erkek mıknatısına dönüştürmek konusunda ilginç ipuçları ve püf noktaları vereyim.

❤ Görünüşünden Yararlan ve Görünüşü ❤

Her zaman bakışlarla ilgili olmadığını söylediğimizde, görünüş ve tarzın önemli olmadığı anlamına gelmez. Birçok erkek için ilk çekim doğrudan görsel ipuçlarıyla ilgilidir. Erkeklerin gördükleri tepki göstermelerine neden olur. Bir erkeğe çekici gelirsen, sana yaklaşması daha olasıdır. Bazen kadınlar kendi başlarına erkeklerden daha sert olabilirler. Bu nedenle, sahip olduklarınızdan en iyi şekilde yararlanmak önemlidir. Görünümünüzü geliştirmek için biraz çaba sarf etmeniz gerekiyor. Nasıl giyindiğinize, tırnaklarınıza, saçınıza, dişlerinize, makyajınıza, yüz cildinize, sağlığınıza, vücut kokunuza ve fiziksel zindeliğinize dikkat etmeye başlamalısınız. Bütün bunlar erkekleri çekmede çok önemli bir rol oynuyor.

❤ En İyi Özelliklerini Tanıyın ❤

Bakışlarının yanı sıra, seni bir erkek için çekici kılan daha çok şey var. Görünüşünüzden becerilere, yeteneklere, işe, eğitime veya kişilik özelliklerine kadar her şeyi içerebilir. Her kadının kendine özgü bir özelliği vardır. En iyi özelliklerinizi onaylamanız gerekir. İyi bir dinleyiciyseniz, bir sohbette kullanmaya çalışın. Harika bir mizah anlayışınız varsa, adamınızı güldürün. En iyi özellikleriniz konusunda net olduğunuzda, başkalarının bütünlüğünüzü görmesine izin vereceksiniz.

❤ Bir Kadın Olun ❤

Neden bir erkeğe ilgi duyuyorsun? Cevap tam orada. Kendini cezbediyorsun çünkü o bir erkek ve buna göre davranıyor. Erkekleri nasıl etkileyeceğini bilmek istiyorsan, en iyi yol, senin bir kadın olduğunun farkına varmak olacak. Parlamasına izin vermekten korkma. Her heteroseksüel erkek, sıcaklık, yumuşaklık ve şefkat gibi kadınsı özelliklerden etkilenir. Feminen takılarınızı kendi avantajınıza kullanmanız gerekir.

❤ Çık ve Sosyalleş ❤

Sosyal ağ kurma veya çevrimiçi buluşma olmadıkça, bir adamın seni evde bulamayacağını anlamalısın. Konfor bölgenizden çıkmalı ve diğer insanlarla sosyalleşmelisiniz. Barları, kulüpleri, restoranları ve hayallerinizin erkeğini bulabileceğiniz o yerleri ziyaret etmeniz gerekir. Bir grup kadınla çıkmak eğlenceli olsa da, bir erkeğin size büyük bir grupta yaklaşması korkutucu olabilir. Bu nedenle, kendinizi arkadaşlarınızdan ayırmanın bazı yollarını düşünmeniz gerekir.

❤ Dostça ve Yaklaşıma Açık Olun ❤

Bir erkeğin bir kadına yaklaşması zaten zor. Biriyle çıkmak istediğinizde reddedilme oyunun büyük bir parçası olmasına rağmen, kadınlar erkeklerin onları çıkarmasını ve sohbet etmesini ister. Dostça davranışın, bir adamı sana yaklaşmaya teşvik edebilir. Kapalı bir duruş her zaman erkeklerden uzak durmalarını istediğini söyler. Bir gülümsemeyle göz teması kurmalısınız. Erkekleri nasıl etkileyeceğiniz konusunda kafanız karıştıysa, bazı olumlu sinyaller göndermeye başlayın, erkekler oradan o işi halledecektir.

❤ Kendine güvenen ol ❤

Son fakat en az değil, kendinden emin olmalısın. Kendisi ile rahat bir kadın her zaman çekici görünüyor. Güven, birçok farklı şekilde gösterilebilir. Giyinme, yürüme, konuşma ve bir şeyler görüntüleme biçiminde gösterilir. Kendine güvenen bir kadının iyi bir duruş vardır. Dahası, rahat bir şeyler giyer ve hayata karşı olumlu bir görünüm alır. Kendine güvenen bir kadın asla güvensiz değildir. Ancak, kendinden emin olmak kibirli olmaktan tamamen farklıdır. Erkekleri çekmek istiyorsanız, kendinize inanmanız ve değerinizin farkına varmanız gerekir.

Erkekleri kadınlara çeken şeyin ne olduğunu merak ediyorsanız, yukarıda belirtilen tüm ipuçları ve püf noktaları size çok yardımcı olacaktır. Ancak, çoğu kadın bu temel ipuçlarını unutma eğilimindedir. Ne kadar iyi göründüğünü bilen kendine güvenen, zarif bir kadından daha çekici bir şey yoktur. Ama kimse bir öfkeden hoşlanmaz. Bu nedenle kibarlık ve onur da çok önemlidir.
Bu konu hakkında daha fazla bilgi için, lütfen şu sayfalara bir göz atın:

♥ Wikipedia (Fiziksel çekicilik): Her zaman olduğu gibi, Wikipedia’nın konuyla ilgili harika bir makalesi ve faydalı referansları var.

♥ Kadınsı takılar: Kadınların tavrı tam olarak gösterildiyse, erkekleri çekmek kolay bir şeydir.